DIREKTORI
MAJLIS ANTIPEMERDAGANGAN ORANG DAN ANTIPENYELUDUPAN MIGRAN
KEMENTERIAN DALAM NEGERI
ARAS 2, BLOK D7, KOMPLEKS D,
PUSAT PENTADBIRAN KERAJAAN PERSEKUTUAN
62536, PUTRAJAYA
MALAYSIA
03-8880 8854
03-8880 8829
nsomapo@moha.gov.my
Syuhaida binti Abdul Wahab Zen
Setiausaha Bahagian (SUB)
syuhaida@moha.gov.my
03-8880 8852
Noor Syuhaida binti Abdul Hamid
Setiausaha Pejabat (SUP)
Ezwin Mizra bin Mahamad Zabri
Timbalan Setiausaha Bahagian (TSUB)
Mohd Fadhley bin Ali
Ketua Penolong Setiausaha (KPSU)
fadhley@moha.gov.my
03-8880 8853
Mohd Zahirie bin Mohd Dzahid
Ketua Penolong Setiausaha (KPSU)
zahirie@moha.gov.my
03-8880 8855
Aznee Salmie binti Ahmad
Peg.Undang-Undang
DSP Mohd Hadzwan bin Zulkefle
Peg. Kanan Polis
Lazuli Nambiar A/P Madavan
Peg. Perhubungan Perusahaan
lazuli@moha.gov.my
03-8880 8825
Mohd Hafiz Lo bin Abdullah
Penolong Pengarah Kanan
03-8880 8826
Dr. Ravi A/L Mahalingam
Penolong Setiausaha (PSU)
ravi@moha.gov.my
03-8880 8821
Nazuha binti Yusof
Penolong Setiausaha (PSU)
nazuha@moha.gov.my
03-8880 8820
Diana Sim Siew Geok
Penolong Setiausaha (PSU)
diana@moha.gov.my
03-8880 8819
Nadia Aimi binti Ab. Wahab
Penolong Setiausaha (PSU)
nadiaaimi@moha.gov.my
03-8880 8824
Nur Syahirah Binti Mt Nain
Pen. Peg. Undang-undang
Norisan binti Silamli
Ketua Pembantu Tadbir (KPT)
norisan@moha.gov.my
03-8880 8862
Rasyidah binti Sidek
Pembantu Tadbir (PT)
Muhammad Fakrol Azwan bin Mohd Zin
PSH
Wan Nursuzila binti Wan Mohd Nordin
PSH
nursuzila@moha.gov.my
03-8880 8861
x

HUBUNGI KAMI

Pejabat Strategik Nasional Majlis Antipemerdagangan Orang dan Antipengeludupan Migran (MAPO)
Kementerian Dalam Negeri
Aras 2, Blok D7, Kompleks D,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62546 Putrajaya
Malaysia

+603-8880 8854
+603-8880 8829
nsomapo[at]moha.gov.my

Visitors 105179

Kategori

Mengenai MAPO
Direktori
Berita
Gambar
Infografik

Ikut Kami